Özel İmalatlarımız


Standart ürünlerimizin dışında, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, özel imalatlar ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Haddehanelerde ve çelik işletmelerinde kullanılan kontrol mastarları, çelik şablonlar, alüminyum şablonlar konusunda deneyimli olan firmamız, bugüne kadar kalitesi ve güvenirliliği ile yurtdışı firmalarına ihraç ettiği ürünlerini, yurtiçi pazarı ile de buluşturmaktadır.

Çeşitli ebatlarda kalıp setleri, makine aparat ve parçaları, operasyon ve firma bazlı özel ölçüm ve kontrol ekipmanları, standart ürünlerin (kumpas, gönye v.b.) ihtiyaçlara uyarlanarak imalatı da firmamız bünyesinde üretilmektedir.Giyotin bıçakları, giyotin makas bıçakları, matbaa bıçakları 20 yıllık tecrübemizle hassas bir şekilde işlenmektedir. Büyük ebatlı taşlama tezgahlarımız ve kalifiye çalışanlarımız ile 2 mt’ ye kadar tek parça bıçak imalatı ve bilemesi yapılmaktadır.

Makine ve tesis kurulumlarında, şantiyelerde düzlemsellik ve doğrusallık kontrollerinde kullanılan Montaj Mastarları yüksek paralellik hassasiyeti ile, montaj ve kurulum esnasında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 500mm-6000mm aralığında üretilen montaj mastarları 0. ve 1. Kalite olmak üzere 2 farklı kalitede üretilmektedir.Lazer markalama makinemiz ile, üretilen ürünlerde markalama ve logo çalışmaları da yapılmaktadır. 6 mt’ye kadar lazer markalama yapabilen tezgahımız ile, üretilen ürünlerimizde ve fason olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda da hizmet vermekteyiz.